LAMININE® opravář kmenových buněk

ODSTRAŇTE ZE ŽIVOTA STRES, BOLESTI, NEMOCI A UTRPENÍ

Statistiky hovoří jasně, závažně nemocných, tedy lidí přímo ohrožených na životě přibývá. Nebo již se v jejich životech vyskytuje závažné onemocnění. Zdravotní stav obyvatelstva je u nás alarmující. Hovoříme o 81% dospělé populace naší země !!! Ztráta zdraví napříč populací,  přímé ohrožení u věkových skupin,  osobní i rodinné psychické zemětřesení, každodenní bolesti či odchod někoho blízkého, má drtivý dopad na kvalitu života a na psychiku všech dotčených.

Občas k nám všem dolehnou zprávy o tom, že tamhle u těch či někde jinde, zaútočila hnusná, ale opravdu hnusná nemoc. Nečekaně, ale zato v plné síle. Zametla jak s rodinou, tak i s nemocným – tvrdě, až na dno možného. Bolest, spousta otázek bez odpovědí a strach – zda bude nějaké ,,dál“. Není to tak dávno, co řekl jeden můj známý ,,už se kácí v našem lese“. Proto jsem se rozhodl být zdravý. Laminine je jedna z cest, jak toho dosáhnout.

OPRAVTE SI TO, CO SE VE VAŠEM TĚLE POKAZILO.

Co je tedy LAMININE ?

LAMININE je kombinace extraktů z oplodněného ptačího vejce, mořského proteinu ze žraločí chrupavky a fytoproteinů z hrachu, dohromady známé jako patentovaná směs OPT9.

Laminine poskytuje tělu plný řetězec 22 aminokyselin nezbytných pro buněčné zdraví. Když je Laminine v těle, začne tento řetězec aminokyselin fungovat jako přírodní „adaptogen“, přeprogramovává dospělé kmenové buňky na pohyb a opravu potřebných oblastí těla i mysli. Je to bezpečný, přírodní doplněk stravy, vytvořený v USA podle Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a aktuálních pravidel správné laboratorní praxe (GMP).

Fibroblastové růstové faktory. Podporujeme FGF2

FGF je skupina růstových faktorů. Lidské tělo jich má k dispozici 22. Některé z nich
se zapojují například – do angiogeneze (novotvorba krevní kapilár), embryonálního vývoje a různých endokrinních signálních drah (endokrinní systém). FGF hrají klíčovou úlohu v procesech proliferace, a také buněčné diferenciace široké změny buněk a tkání.

Fibroblastový růstový faktor – FGF2

Fibroblastový růstový faktor, tedy FGF2, přeprogramuje dospělé kmenové buňky a aminokyseliny tak, aby byly transportovány do nejpotřebnějších částí v těle. Zde opraví a regeneruje buňky a tkáně, ať se nachází kdekoliv v lidském těle.

FGF2 přiřazuje správné kmenové buňky do lidských orgánů s cílem jejich navrácení do původního stavu.

Lidské tělo není schopné vytvářet vlastní fibroblastový růstový faktor. Laminine je považována za jediný známý zdroj FGF2, což je ověřeno i klinicky. Proces oprav se děje v lidském těle při užívání Laminine na základě aspektů obnovy a regenerace lidského organismu, a to opakovaně.

JSME TADY PRO VÁS

OPRAVTE SI KMENOVÉ BUŇKY

Jsme připraveni Vám poskytnout podrobnější informace o složení, účincích, o dávkování, dostupnosti…

Vorlíček Petr

Rád Vám zodpovím veškeré dotazy, které souvisí nejen s Lamininou

POMÁHÁME OD BOLESTI, PODPORUJEME ZDRAVÍ

Zdravotnický lékařský prostředek BEMER úspěšně podporuje úsilí lékařů napříč lékařskými obory.

Kontakt

Tyto webové stránky jsou provozovány – VORLÍČEK PETR, sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 13105302, zapsán Městská část Praha 1, Úřad městské části, odbor živnostenský 115 68 PRAHA 1, Vodičkova 18