Vyberte stránku

LAMININE® opravář kmenových buněk

ODSTRAŇTE ZE ŽIVOTA STRES, BOLESTI, NEMOCI A UTRPENÍ

Laminine pomohla a pomáhá zlepšovat zdravotní stav mnoha lidem. V lékarnách ji nekoupíte. Také ji nekoupíte ode mne. Já jen nabízím informace a několikaletou osobní zkušenosti.

Nákup je možný pouze přes e-shop výrobce. Doprava trvá cca. týden. Naše osobní zkušenost s doručením je ověřena lety. Chodíme si pro Laminine na přepážku České pošty (bohužel). Nečekáme na výzvu. Známe datum objednávky, takže známe i datum přibližného dodání. E-shop LifePharmu odešle emailovou zprávu s číselným kódem. Takže máte k dispozici identifikaci zásilky.

Rád Vám zodpovím a poradím dotazy – jak  postupovat při objednání.

OPRAVTE SI TO, CO SE VE VAŠEM TĚLE POKAZILO.

Jak funguje LAMININE ?

Fibroblastový růstový faktor, tedy FGF2,  přeprogramuje dospělé kmenové buňky a aminokyseliny tak, aby byly transportovány do nejpotřebnějších částí v těle.  Zde opraví a regeneruje buňky a tkáně, ať se nachází kdekoliv v lidském těle.  FGF2 přiřazuje správné kmenové buňky do lidských orgánů s cílem jejich navrácení do původního stavu.

Lidské tělo není schopné vytvářet vlastní fibroblastový růstový faktor. Laminine je považována za jediný známý zdroj FGF2, což je ověřeno i klinicky. Proces oprav se děje v lidském těle při užívání Laminine na základě aspektů obnovy a regenerace lidského organismu, a to opakovaně.

volejte

napište, rádi odpovíme

Tento web provozují manželé Vorlíčkovi